Reklama

Monitoring medialny

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

GRAND PRIX 11. Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji w kategorii spektakli telewizyjnych zdobyło przedstawienie „Kontrym” Marka Pruchniewskiego w reżyserii Marcina Fischera. Festiwal trwał od 18 do 20 czerwca br. w Sopocie. Jury i publiczność wysłuchała 16 słuchowisk i obejrzała 11 spektakli telewizyjnych zrealizowanych w 2010 r. Laureatów w kategorii spektakli telewizyjnych wyłoniło jury pod przewodnictwem Krzysztofa Zanussiego w składzie: Halina Łabonarska, Rafał Olbiński, Zbigniew Wichłacz i Piotr Wojciechowski.

PRACĘ W TVP SA 20 czerwca br. rozpoczęli Jacek J. Weksler i Jerzy Kapuściński, którym powierzono odpowiedzialność za kształtowanie sfery programowej telewizji publicznej. Najpilniejszym zadaniem panów Wekslera i Kapuścińskiego jest przekształcenie Biura Koordynacji Programowej w główne centrum programowania Spółki, opracowujące jednolitą koncepcję programową TVP i nadzorujące jej spójną realizację.

SERIALE TVP nadawane od 6 grudnia 2010 r. spotykają się z coraz większym zainteresowaniem widzów. Jak wynika z danych TNS OBOP, kanał ten w maju 2011 r. z udziałami 0,26 proc. pojawia się w pierwszej trzydziestce najlepiej oglądanych stacji w Polsce, co jest niewątpliwym sukcesem. W grupie komercyjnej TVP Seriale miały udziały na poziomie 0, 4 proc., co dało 22. miejsce - najlepsze od chwili ich uruchomienia. Najmłodszy kanał telewizji publicznej wyprzedził m.in. HBO, Kino Polska i Ale Kino.

(mł)

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2011-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Zmiany kapłanów 2025 r.

Maj i czerwiec to miesiąc personalnych zmian wśród duchownych. Przedstawiamy bieżące zmiany księży proboszczów i wikariuszy w poszczególnych diecezjach.

Biskupi w swoich diecezjach kierują poszczególnych księży na nowe parafie.
CZYTAJ DALEJ

Zmiany kapłanów w diecezji bielsko-żywieckiej 2025

2025-06-25 17:00

[ TEMATY ]

zmiany kapłanów

dekrety 2025

Monika Jaworska

Zmiany kapłanów w diecezji bielsko-żywieckiej

Zmiany kapłanów w diecezji bielsko-żywieckiej

Przedstawiamy bieżące zmiany księży proboszczów i wikariuszy w naszej diecezji bielsko-żywieckiej.

CZYTAJ DALEJ

Rozważania na niedzielę: Jezus nie szuka perfekcji. Szuka serca

2025-06-27 07:59

[ TEMATY ]

rozważania

ks. Marek Studenski

Mat.prasowy

Jezus nie szuka perfekcji. Szuka serca. Jeśli czujesz, że Twoja wiara potrzebuje świeżego oddechu – zapraszam.

Nie wystarczy wiedzieć o Jezusie - trzeba Go spotkać. Tak - to jest możliwe. Opowiadam historię dziewczynki z zespołem Downa, która jednym uściskiem daje odpowiedź pełniejszą niż jakiekolwiek słowa. Przypominam rozmowę Jezusa z Piotrem – tę, w której słowo "miłość" nabiera różnych znaczeń, a Jezus zniża się do poziomu serca swojego ucznia.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję