Reklama

Wiadomości

LINK4 Marką Godną Zaufania

Innowacyjność i wprowadzanie prostych rozwiązań w ubezpieczeniach docenione! LINK4 został uhonorowany tytułem Marka Godna Zaufania 2023 jako zwycięzca w kategorii: Wysoki A-IQ, czyli firma, która najlepiej wykorzystuje sztuczną inteligencję w swojej działalności. Prestiżowy ranking organizuje co roku miesięcznik „My Company”.

[ TEMATY ]

LINK4

Mat.prasowy

Badanie zostało przeprowadzone już po raz ósmy. Na zlecenie wydawcy miesięcznika My Company firma badawcza Kantar Polska SA przeprowadziła ankietę wśród firm i podmiotów gospodarczych sektora MSP. W sondażu wzięło udział 1 110 respondentów. W każdej z kategorii, w spontanicznym wyborze, można było wskazać tylko jedną markę – tę, którą darzy się największym zaufaniem. LINK4 znalazł się w elitarnym gronie 25 firm wyróżnionych tytułem Marka Godna Zaufania 2023 jako zwycięzca kategorii: Wysoki A-IQ, czyli firma, która najlepiej wykorzystuje sztuczną inteligencję w swojej działalności.

- Jest to dla nas szczególne wyróżnienie. Zaufanie to proces długofalowy i symboliczne znaczenie ma dla nas fakt, że tym zaszczytnym tytułem zostaliśmy uhonorowali w wyjątkowym dla LINK4 roku jubileuszowym. Już od 20 lat dostarczamy produkty i usługi najwyższej jakości, ale też dokładamy starań, by każdego klienta traktować indywidualnie i być fair, bo zysk mierzymy nie tylko twardymi danymi finansowymi. Równie ważne jest dla nas zaufanie naszych klientów, partnerów biznesowych i wszystkich współpracowników. To zasady niezmienne w LINK4 od dwóch dekad – podkreśla Agnieszka Wrońska, prezes LINK4.

Upraszczanie świata ubezpieczeń i wprowadzanie przez LINK4 innowacyjnych rozwiązań zyskują coraz większe uznanie klientów i obserwatorów rynku. Przy ocenie najlepszego wykorzystania sztucznej inteligencji aż 43% respondentów wskazało właśnie na LINK4. AI m.in. rozpoznaje przesyłane przez klientów zdjęcia, a pracownicy ubezpieczyciela weryfikują tylko wybrane przypadki. Dzięki temu cały proces jest znacznie szybszy. Ciekawym rozwiązaniem z obszaru sztucznej inteligencji jest także narzędzie do analizy rozmów doradców. System przeanalizował już ponad kilkadziesiąt tysięcy godzin rozmów konsultantów z klientami i pozwolił na zwiększenie ich efektywności i jakości. Nowością jest wprowadzenie rozwiązań AI do procesu likwidacji szkód komunikacyjnych. To prawdziwa rewolucja – z wykorzystaniem sztucznej inteligencji przygotowanie kosztorysu naprawy szkody komunikacyjnej trwa zaledwie 30 sekund.

Reklama

- Jesteśmy już dojrzałą korporacją, ale z duszą startupu. Wciąż chcemy robić rzeczy niestandardowe i pokazywać, że potrafimy nie tylko wykorzystywać, ale też nadal kreować rynkowe trendy. Sięgamy odważnie po coraz to nowsze rozwiązania i czerpiemy z możliwości, jakie daje zaawansowana technologia. Wierzymy, że ubezpieczenia powinny być proste i dzięki nowoczesnym narzędziom takie właśnie się stają – podsumowuje Agnieszka Wrońska.

Celem badania Marka Godna Zaufania jest poznanie opinii przedsiębiorców, kadry zarządzającej i specjalistów na temat najlepszych marek, produktów i usług oraz poznanie tych firm, którym najbardziej ufają. Wyniki badania Marka Godna Zaufania 2023 są dostępne na stronie internetowej markagodnazaufania.pl.

2023-06-06 12:27

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Patrycja Kotecka rezygnuje z pracy w zarządzie LINK4

[ TEMATY ]

LINK4

Link 4

Patrycja Kotecka, członek Zarządu LINK4

Patrycja Kotecka, członek Zarządu LINK4

Patrycja Kotecka zrezygnowała z funkcji członka zarządu LINK4. Jak się podaje portal wgospodarce.pl pozostanie Ona w spółce na stanowisku Dyrektora Pionu Marketingu. W zarządzie TU LINK4 zasiadała od marca 2020 roku.


Podziel się cytatem

W zarządzie odpowiadała za marketing, sprzedaż online, a także dział prawny i cyberbezpieczeństwo. Kotecka pozostaje w spółce na stanowisku Dyrektora Pionu Marketingu. Od 2016 roku, czyli od czasu, gdy kieruje marketingiem i sprzedażą online, w TU LINK4, sprzedaż wzrosła prawie trzykrotnie, a Link4 pozostaje w trójce najbardziej rozpoznawalnych brandów ubezpieczeniowych. Firma otrzymała liczne nagrody za skuteczne kampanie marketingowe w tym dwie statuetki Effie Awards.

CZYTAJ DALEJ

Komunikat Prezesa Zarządu Instytutu NIEDZIELA – wydawcy Tygodnika Katolickiego „Niedziela”

2023-09-22 15:18

[ TEMATY ]

komunikat

Red.

Komunikat Prezes Zarządu Instytutu NIEDZIELA - ks. Mariusza Bakalarza.

Poniżej pełna treść Kominikatu

CZYTAJ DALEJ

Kościół katolicki obchodzi 109. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy

2023-09-24 08:19

[ TEMATY ]

Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy

Adobe.Stock

W niedzielę w Kościele katolickim przypada 109. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Jesteśmy wezwani do szacunku wobec godności każdego migranta; oznacza to kierowanie ruchami migracyjnymi w najlepszy sposób, budowanie mostów, a nie murów i poszerzanie kanałów bezpiecznej migracji - napisał papież Franciszek w orędziu z tej okazji.

W niedzielę w Kościele katolickim przypada 109. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, obchodzony w tym roku pod hasłem: "Wolni, aby wybrać: migrować, czy pozostać".

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję