Reklama

Aula

Jan Paweł II na obrazach !

[ TEMATY ]

spotkanie

aula

Bożena Sztajner/Niedziela

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

W oczekiwaniu na kanonizację-zapraszamy na wernisaż wyjątkowych obrazów, których bohaterem jest Jan Paweł II. Pracownia artystyczna rysownika - Marcina Duńskiego i grafika komputerowego - Marcina Itczaka- „Dla Kościoła”, zaprezentuje w Auli Niedzieli ” swoje niezwykłe prace. Oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.

Jan Paweł II na obrazach ! Kiedy?
W poniedziałek 17 lutego w auli Niedzieli, ul 3 Maja 12, godz. 18..00.
Przyjdź i zobacz. Wstęp wolny

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2014-02-11 08:20

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Oazowe spotkanie odpowiedzialnych

W dniu 21 marca odbył się w Lublinie na Sławinku wiosenny Dzień Wspólnoty Diakonii Diecezjalnych (DWDD). Uczestniczyli w nim przedstawiciele diecezji sandomierskiej, lubelskiej, radomskiej, siedleckiej i zamojsko-lubaczowskiej, które wchodzą w skład filii lubelskiej. Spotkanie rozpoczęło się jutrznią, po której nastąpiła konferencja ze świadectwami dotyczącymi realizacji powołania zarówno w życiu małżeńskim jak i w życiu konsekrowanym. Punktem centralnym spotkania była Eucharystia. W czasie homilii ks. Jarosław Kędra – moderator Ruchu Światło-Życie w diecezji zamojsko-lubaczowskiej dzielił się doświadczeniem powołania do kapłaństwa. Rozważaliśmy jak my, jako członkowie poszczególnych diakonii, możemy pomóc w rozeznawaniu powołania nie tylko stanowego, ale też powołania do pracy czy posługi w Ruchu – mówi Odpowiedzialna Diakonii modlitwy diecezji sandomierskiej Maria Gorycka. Po południu odbyły się spotkania poszczególnych diakonii, w których udział wzięli moderatorzy i odpowiedzialni. Naszą diecezję reprezentowało 15 osób, w tym kapłani, rodziny i młodzież.
CZYTAJ DALEJ

90. rocznica śmierci służebnicy Bożej s. M. Dulcissimy Hoffmann SMI

2026-04-14 08:39

Materiał prasowy

Czuwanie modlitewne:
CZYTAJ DALEJ

Wałbrzych. Wkrótce IV Marsz Papieski

2026-04-14 10:06

[ TEMATY ]

Jan Paweł II

Wałbrzych

Marsz papieski

ks. Mirosław Benedyk/Niedziela

Wałbrzyski Marsz Papieski od momentu powstania cieszy się dużym udziałem wiernych

Wałbrzyski Marsz Papieski od momentu powstania cieszy się dużym udziałem wiernych

W niedzielę 19 kwietnia odbędzie się IV Wałbrzyski Marsz Papieski pod hasłem: „Święty Jan Paweł II – Uczeń – Misjonarz”. Wydarzenie będzie okazją do wspólnej modlitwy, przypomnienia nauczania papieża Polaka i publicznego świadectwa wiary.

Uczestnicy zbiorą się o godz. 15 przy kościele Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego na Piaskowej Górze. Następnie przejdą do sanktuarium Podwyższenia Krzyża Świętego na Podzamczu, gdzie odmówiona zostanie Koronka do Miłosierdzia Bożego. Około godz. 16 zaplanowano Mszę świętą.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję