Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

6600. Wdowa z Dolnośląskiego

Może napisze do mnie pan w wieku 70-75 lat, uczciwy i szczery, który też czuje się samotny, nie szuka przygód, lecz prawdziwej przyjaźni (najlepiej z Dolnego Śląska) – aby się spotykać. Przez długie lata byłam sama, ale teraz postanowiłam to zmienić.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

6601. Samotna z Lubuskiego

Mam 69 lat, jestem emerytką, choć jeszcze dorywczo pracuję. Staram się żyć zgodnie z Dekalogiem. Najbliżsi odeszli, zostałam sama. Chciałabym jesień życia przeżyć pożytecznie, czyniąc dobro. Lubię czytać, gotować, szyć i podróżować. Nawiążę korespondencję z kimś w zbliżonym wieku o podobnych zainteresowaniach (mile widziany zmotoryzowany...).

6602. Czytelnik z Lubelszczyzny

Mam 46 lat, jestem kawalerem i szukam panny. Lubię podróże, przejażdżki rowerowe na łonie natury, interesuję się piłką nożną.

6603. Czytelniczka ze Śląska

Chciałabym z kimś korespondować – najlepiej ze Śląska lub Podhala. Czuję się samotna po śmierci męża, a dzieci mają swoje życie. Jestem osobą starszą, dużo czytam. Lubię poezję i pieśni Maryjne, należę do Koła Gospodyń Wiejskich... Chciałabym nawiązać kontakt z kimś, kto lubi wiersze i pieśni, może z jakąś poetką...

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.

2021-07-05 19:34

Oceń: +1 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Siedmiu braci z zakonu kapucynów zginęło w wypadku

2025-05-06 07:32

[ TEMATY ]

wypadek

Adobe Stock

Siedmiu młodych zakonników z nigeryjskiej wspólnoty Braci Mniejszych Kapucynów zginęło w wypadku drogowym, do którego doszło w sobotę na południu w górzystej części Nigerii.

Z oświadczenia wydanego w poniedziałek przez Johna-Kennedy'ego Anyanwu, kustosza klasztoru kapucynów w Enugu, wynika, że 13 zakonników z katolickiej wspólnoty w Ridgeway w stanie Enugu jechało na południe do Obudy, miasta leżącego w stanie Cross Rover, gdzie odpoczywali w górskim kurorcie Obudu Ranch Resort.
CZYTAJ DALEJ

Suplika do Maryi w Pompejach

[ TEMATY ]

nowenna

nowenna pompejańska

Adobe Stock

Znasz Nowennę Pompejańską nazywaną „nowenną nie do oparcia”?

8 maja trwa wielkie święto w Sanktuarium w Pompejach i uroczyście odczytuje się supliki do Królowej Różańca z Pompejów. Koniecznie się przyłącz, aby uzyskać wielkie łaski za przyczyną matki Bożej Królowej Różańca Świętego.
CZYTAJ DALEJ

O nawrócenie aborcjonistów

2025-05-08 16:50

Fundacja Pro-Prawo do Życia

W związku z zabójstwem chłopczyka w 9. miesiącu ciąży Fundacja Pro - Prawo do Życia organizuje 10 maja w Oleśnicy modlitwę w intencji nawrócenia aborcjonistów.

Wydarzenie rozpocznie się Drogą Krzyżową o godz. 12 przed Sądem Rejonowym przy ulicy 3 Maja. Następnie uczestnicy przejdą ulicami miasta, m.in. w pobliżu szpitala. Po nabożeństwie odbędzie się wiec, na którym przedstawiony zostanie plan dalszego działania na rzecz powstrzymania aborcjonistów.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję