Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

6244. Czytelniczka z Podkarpackiego

Mam 41 lat, wyższe wykształcenie, pracuję i dalej się uczę. Chciałabym poznać osobę dobrą, wierzącą jak ja, aby założyć szczęśliwą rodzinę. Poznam najchętniej osoby z woj. podkarpackiego, mogę korespondować e-mailowo.

6245. Krystyna

Emerytowana (60+) polonistka oraz katechetka z wielką radością porozmawia o wartościach, szczęściu i bólu, czyli o życiu. Albowiem dobra jest świadomość, że obok (a nawet gdzieś tam) jest ktoś, kto też jest w drodze do Boga, siebie i bliźniego. Potrzebne jest wsparcie. Zwłaszcza gdy wydaje się, że dobro słabnie.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

6246. Czytelniczka z woj. kujawsko-pomorskiego

Jestem samotną, niezależną panną po czterdziestce. Chciałabym założyć katolicką rodzinę i w tym celu poznać odpowiedniego katolika o poważnych zamiarach.

6247. Samotny z woj. mazowieckiego

Mieszkam na wsi, jestem kawalerem. Chciałbym poznać osobę samotną, wierzącą, w wieku ok. 40 lat lub więcej, której tak jak mnie dokucza samotność. Chciałbym nawiązać kontakt i zaprzyjaźnić się, aby nie być w życiu samotnym.

6248. Czytelnik z Podkarpacia

Mam 45 lat, jestem katolikiem. Mieszkam na wsi, czuję się samotny. Szukam osoby uczciwej i szczerej, z którą mógłbym założyć szczęśliwą rodzinę – najchętniej panny z okolic Rzeszowa, Łańcuta lub Leżajska.

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.

2019-01-30 10:37

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Neapol: Cud św. Januarego powtórzył się w obecności papieża!

2026-05-08 21:46

[ TEMATY ]

cud św. Januarego

PAP/EPA/CIRO FUSCO

Podczas historycznej wizyty w Neapolu 8 maja, przypadającej w pierwszą rocznicę jego pontyfikatu, papież Leon XIV pokazał wiernym zgromadzonym w katedrze fiolkę zawierającą upłynnioną krew św. Januarego, patrona włoskiego miasta.

Po odprawieniu Mszy świętej i spotkaniu z chorymi w Pompejach, Ojciec Święty udał się do Neapolu, aby spotkać się z duchowieństwem w katedrze, a następnie z mieszkańcami na centralnym placu Piazza Plebiscito.
CZYTAJ DALEJ

Uczniowie nie zostają sami - Duch Prawdy zamieszkuje w nich

[ TEMATY ]

Ks. Krzysztof Młotek

Glossa Marginalia

Didgeman/pixabay.com

Łukasz prowadzi Ewangelię do Samarii. Jest to przestrzeń obciążona dawnym sporem. Po podziale królestwa północ i południe żyły osobno. Późniejsze dzieje, kult na Garizim oraz pytanie o prawdziwe miejsce oddawania czci Bogu jeszcze bardziej pogłębiły wzajemną nieufność. Dla Judejczyka wejście do Samarii oznaczało przekroczenie starej granicy religijnej, historycznej i społecznej. W Dziejach Apostolskich spełnia się jednak program zapowiedziany w Dz 1,8. Świadectwo o Chrystusie ma dotrzeć także do Samarii.
CZYTAJ DALEJ

Sulejów: Ku czci św. Floriana – patrona strażaków

2026-05-11 09:00

[ TEMATY ]

archidiecezja łódzka

Piotr Drzewiecki

Bp Piotr Kleszcz OFM Conv. przewodniczył uroczystościom odpustowym ku czci św. Floriana i obchodom Gminnego Dnia Strażaka w Sulejowie.

Bp Piotr Kleszcz OFM Conv. przewodniczył uroczystościom odpustowym ku czci św. Floriana i obchodom Gminnego Dnia Strażaka w Sulejowie.

Bp Piotr Kleszcz OFM Conv. przewodniczył uroczystościom odpustowym ku czci św. Floriana i obchodom Gminnego Dnia Strażaka w Sulejowie.

Wszystkich zebranych w świątyni powitał ks. Zbigniew Pawlik, proboszcz par. św. Floriana w Sulejowie, prosząc o modlitwę za strażaków z parafii i całej gminy oraz wszystkich żyjących i zmarłych parafian. - Ta modlitwa jest wyrazem wdzięczności za wasza służbę, za to, że jesteście zawsze gotowi, aby pomagać i ratować przede wszystkim życie i zdrowie człowieka! Prośmy o to przez wstawiennictwo św. Floriana, patrona strażaków – mówił proboszcz.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję